główna zawartość strony

Informacja dotycząca programu „Dobry start”

|   komunikaty

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wręczycy Wielkiej informuje, że informacje o przyznaniu świadczenia w ramach programu Dobry Start (300+) będą przesyłane z adresu e-mail: [email protected] na wskazany przez wnioskodawcę adres poczty elektronicznej.  Wiadomość będzie wysyłana automatycznie i nie wymaga odpowiedzi ze strony wnioskodawcy.

Uwaga na oszustów!

Ministerstwo Rodziny zaleca ostrożność i przestrzega przed oszustami. Ci bowiem mogą podszywać się pod instytucję gminną lub powiatową, wysyłając wiadomości mailowe z linkiem lub prośbą o podanie numeru konta w celu dokonania przelewu świadczenia lub kliknięcia w link. Warto mieć świadomość, że realizatorzy programu nie wysyłają wiadomości. Instytucja gminna lub powiatowa realizująca świadczenie dobry start nie prosi o numer konta, a wysyłana przez nią wiadomość e-mail ma charakter czysto informacyjny. W wiadomości od instytucji gminnej lub powiatowej nie znajdzie się prośba ani o odpowiedź, ani o kliknięcie w jakikolwiek link.

W przypadku braku wskazania we wniosku adresu poczty elektronicznej informację o przyznaniu świadczenia dobry start (300+) będzie można odebrać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wręczycy Wielkiej.

Wróć