główna zawartość strony

Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

|   komunikaty

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Wręczycy Wielkiej przekazuje informacje o Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego prowadzonym przez Fundację ITAKA, którego celem jest pomoc osobom znajdującym w stanie kryzysu psychicznego z powodu np. utraty pracy, rozwodu, śmierci lub zaginięcia bliskiej osoby, oraz zapobieganie depresji, samobójstwom i innym zachowaniem autodestrukcyjnym. Centrum Wsparcia działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

W Centrum Wsparcia dyżurują psychologowie gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji osób w kryzysie psychicznym. Pomogą również w znalezieniu odpowiednich placówek specjalistycznych w danym regionie kraju, w którym można otrzymać bezpośrednią pomoc.

W wyznaczonych godzinach w Centrum pełnią dyżury także specjaliści: lekarze psychiatrzy, prawnicy oraz pracownicy socjalni. W ramach Centrum Wsparcia Fundacja ITAKA prowadzi:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro(at)liniawsparcia.pl, lub telefonicznego pod numerem 22 620 16 10.

Wróć